Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımı 2016

ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımı 2016

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı 13 Adet Yerli Sözleşmeli Uzman Personel Alımı Yapacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) Devlet Personel Başkanlığının internet sitesinden yapmış olduğu duyuruya göre çeşitli bölümlerden olmak üzere toplam 13 personel alımı gerçekleştirecek.

ÖSYM Başkanlığına alınacak olan 13 uzman personel sözleşmeli olarak istihdam edilecek.

Ankara ilinde yapılacak olan sınav Sözlü olarak gerçekleştirilecek ve sınavın son başvuru tarihi 14  Haziran 2016.

Başvuru sayısının çok olması sebebiyle sözlü sınavın 14 Haziran günü tamamlanamaması halinde sınava sonraki günlerde devam edilecektir. ÖSYM’nin Ankara’da yapacağı sözlü sınava girmeye hak kazanan sözleşmeli uzman personel adayları sözlü sınavın tarih ve yerini ÖSYM’nin resmi internet sitesi olan sonuc.osym.gov.tr İnternet sitesinden öğrenebilecekler.

ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımı Genel Şartları

 • En az 4 yıllık lisans mezunlarından ilanda verilen tabloda bulunan bölümlerden mezun olmak.
 • Yine sözü edilen tabloda belirtilen yabancı dil bilgilerini, yabancı dil sınavlarından alınacak olan belgelerle ispatlamak.
 • ÖSYM Başkanlığının ilgili iş kollarında tecrübe ve bilgiye sahip olmak

ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımı Özel Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından kısıtlı olmamak
 • Erkek adayların askerlik ile bir ilişkilerinin olmaması
 • İstihdam edilecek görevi yapmasına engel akıl ve ruh sağlığının yerinde olması.

ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımı 2016 ilanıyla ilgili tüm detaylara http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?ab869dae-acb1-461e-a15e-50dd82201485 internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Ütü Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Evde Ek Gelir, evde ek gelir getiren işler ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Zuhal dedi ki:

  Evde etiket, davetiye katlama ve Kaligrafi isim yazma ,nikah şekeri kına hazırlama işlerini titizlikle yapabilirim.

 2. Zuhal dedi ki:

  Evde etiket, davetiye katlama ve Kaligrafi isim yazma ,nikah şekeri kına hazırlama işlerini titizlikle yapabilirim.İstanbul

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.