Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Orakçı Şirketler Grubu Personel Alımı İş ilanları 2015

Orakçı Şirketler Grubu Personel Alımı İş ilanları 2015

Orakçı Şirketler Grubu Personel Alımı İş ilanları 2015

Orakçı Şirketler Grubu, 30 yılı aşkın ticari hayatı boyunca doğruluk, çalışkanlılık ve kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş, teknik ve idari alanlarda tecrübeli elemanlardan oluşan çalışan ve yönetici kadrosu ile yüksek bir performans sergileyerek, başarılı çalışmaları ile tanınmıştır. Uzman kadrosu, teknolojik yenilikçi yapısı, yerel koşullara uygun teknik çözümler geliştirme yaklaşımı, her düzeydeki çalışmalarda gözetilen yöntemsel doğruluk ve optimal çözüm üretme titizliği ile sürekli gelişen ve genişleyen araç ve makine parkı, tüm şirketlerimizi konularında öncü şirketlerden biri konumuna getirmiştir. Bugün tüm şirketlerimizin yüksek standartlı ürün ve hizmet ile özdeşleşmiş olması bu çalışma ilkelerinin bir ürünüdür.

Orakçı Şirketler Grubu insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Orakçı Şirketler Grubu Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Orakçı Şirketler Grubu Açık Pozisyonlar

Satınalma Sorumlusu
Dağıtım Elemanı
Depo ve Sevkiyat Sorumlusu

Orakçı Şirketler Grubu personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Orakçı Şirketler Grubu gibi büyük firmaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Orakçı Şirketler Grubu İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/orakci-sirketler-grubu-is-ilanlari-c14942-p5419/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.