Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Onur Market Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Onur Market Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Onur Market İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Levent Sanayi Mahallesi’de Onur adı ile açılmıştır. Bugün İstanbul, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ olmak üzere 4 ilde ve tüm ilçelerinde 77 Onur mağazası ile yıl da 30.000.000 müşteriye hizmet veriyoruz. Onur Market olarak 2014 yılında toplam alanını 47.310 m² çıkarmıştır. 18.000 m2 lik Hadımköy Lojistik merkezi ile 2014 yılının 3.çeyreğinde hizmete açılan 10.000 m2 Trakya Lojistik merkeziyle beraber toplam 28.000 m2 lojistik alana ulaşmıştır. Toplam 77 mağaza, 320 yazar kasa, 2.550 personeli ile hizmetlerine devam ediyor. Perakende sektörünün “Öncüsü ve Sözcüsü” olmayı hedefleyen Onur Market, mağazacılık kalitesini ülke geneline taşımak ve Türkiye’nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor.

Onur Market insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Onur Market Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Onur Market Açık Pozisyonlar

• Kasap
• Temizlik Görevlisi
• Reyon Görevlisi
• Mağaza Müdürü
Onur Market  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Onur Market gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Onur Market İş Başvurusu İçin:

https://www.secretcv.com/firma/onur-is-ilanlari

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Onur Market Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.