Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Onur Air Personel Eleman Alımı 2016

Onur Air Personel Eleman Alımı 2016

Onur Air Personel Eleman Alımı 2016

Türkiye’nin en genç hava yolu olan Onur Air personel alımı yapacagını duyurdu. 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacak olan Onur Air Personel alımlarını İnternet sitesi üzerinden yapıyor . Sizde Onur Air havayolu şirketinin bir parçası olmak istiyorsanız bu iş ilanlarını inceleye bilirsiniz. Onur Air İnsan Kaynakları sayfasında güncel olarak yayınlanan ilanlara başvurmak için verilen sayfaya üye olup açık pozisyonlar için cv göndermeniz gerekmektedir.

Onur Air İş İlanları 2016 yılında farklı pozisyonlarda alım yapılacak olup her iş ilanının bazı genel ve özel şartları bulunmaktadır. Sizde bu ilanları inceleyip dilerseniz iş başvurusu yapabilirsiniz.

Onur Air İş İlanları 2016

-Depolar Görevlisi
-Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Uzmanı
-İnsan Kaynakları Uzmanı
-Analist Programcı
-Muhasebe Uzmanı
-Lisanslı Uçak Teknisyeni

Onur Air iş ilanları yukarda verildigi gibidir. Size uygun iş ilanlarına alt kısımda verilen linki kullanarak cv gönderebilirsiniz.

Onur Air İş Başvurusu:

http://www.onurair.com/tr/kurumsal/detay/Insan-Kaynaklari/14/34/0

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.