Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Onur Air Personel Alımı İş İlanları 2015

Onur Air Personel Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizin büyük havayolu şirketi olan Onur Air firması ülkemizde birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Özellikle iş istihdamı sağlaması açısından birçok kişiyi işe alacak olan Onur Air internet üzerinde ilanlarını yayınlamaya başladı. Birçok ilan yayınlayan ve bu ilanların her biri için farklı kriterler sunan Onur Air firması en kısa zamanda alımlarını gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Onur Air insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Onur Air Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Onur Air Açık Pozisyonlar

– Gelir Yönetimi Görevlisi,
– Engelli Kadrosu Genel Başvuru,
– Analist Programcı,
– Kabin Memuru,
– Genel Başvuru,
– Tecrübeli Kabin Memuru.

Onur Air personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Onur Air  gibi büyük firmaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Onur Air İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/onur-air-tasimacilik-a-s-is-ilanlari?firma=36096

Bir önceki yazımız olan Güvenlik Görevlisi İş ilanları 2015 başlıklı makalemizde Güvenlik, Güvenlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.