Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Onur Air Personel Alım İlanı 2016

Onur Air Personel Alım İlanı 2016

Onur Air Personel Alım İlanı 2016

Onur Air, 1992 yılından bu güne müşterilerine uygun fiyat avantajları ile uçuş imkanı sunuyor. Türkiye’de özel havayolu şirketlerine önderlik ederek 24 yıldır sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Yolcu taşımacılığını ile birlikte hava yollarında kargo hizmetide veren Onur Air, hizmet kalitesini her yıl artırmaktadır. Müşterilerine daima önem veren ve daha iyi hizmet için sürekli kendini geliştiren Onur Air, 2016 yılı için müşteri memnuniyetini artırmak için personel alımı yapacaktır.

Onur Air Personel Alımı 2016 yılında toplamda kaç kişi ile yapılacak bir net bir bilgi verilmemiştir. Ancak yayında olan 14 pozisyon bulunmaktadır. Bu pozisyonlar için kaç kişi alınacak net bir bilgi verilmemiştir. Fakat Onur Air, bu ilanlarına her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Onur Air Personel Alımı 2016 da hangi pozisyonlar için ilan vermiş dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦ Analist Programcı,
♦ Bilgi Güvenliği Uzmanı,
♦ Genel Başvuru (Mühendis),
♦ Lisanslı Uçak Teknisyeni,
♦ Yardımcı Uçak Teknisyeni,
♦ Deneyimli Kabin Memuru.

Onur Air Personel Alımı 2016 yılında alım yapacağı bir kaç pozisyon yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlarla birlikte verilmiş olan açık pozisyonları incelemek istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular Onur Air insan kaynakları, departmanı tarafından incelenip değerlendirilmektedir.

http://www.kariyer.net/onur-air-tasimacilik-a-s-is-ilanlari-c8612-p33490/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.