Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Onur Air 2016 Personel Alımı

Onur Air 2016 Personel Alımı

Onur Air 2015 Hostes  ve Personel Alımı

Ülkemizin hava yolu şirketlerinden biri olan Onur Air, personel alımı yapıyor. Son yıllarda isminden fazlaca bahsettiren hava yolu şirketi müşteri memnuniyetini artırmak amacı ile personel alımı yapacaktır. Hava yolu şirketinde çalışmak  istiyorsanız bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Onur Air personel alımı 2016  yılı için alt kısımda verilen ilanlarda yapılacaktır. Onur Air yurt için yurtdışı yolcu taşımacılığının yanısıra kargo hizmetide vermektedir. Onur Air, şirketi iş ilanlarını inceleyerek başvuru şartlarını görebilirsiniz. İş ilanları için sayfanın altında verilen bağlantıyı kullaraka iş başvuru yapabilirsiniz.

♦ İnsan Kaynakları Uzmanı
♦ Atölyeler Teknisyeni
♦ Analist Programcı
♦ Depolar Görevlisi
♦ Bakım&Üretim,Planlama ve Kontrol Vardiya Görevlisi.

Onur Air 2016 için yayınladığı ilk ilanlar bu şekilde verilmiştir. Elbette bu ilanlarla birlikte başka ilanlarda bulunmaktadır. Toplam alım yapılacak pozisyon sayısı 7 olarak verilmiştir. Sizde Onur Air bünyesinde çalışmak ve iş ilanlarına başvurmak için başvuru şartlarını inceleyip başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/onur-air-tasimacilik-a-s-is-ilanlari-c8612-p33490

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Onur Air 2016 Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.