Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Olmuksan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Olmuksan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Olmuksan İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Olmuksan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Olmuksan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım

Kısa ve uzun vadeli iş hedeflerine ulaşmamızı sağlayacak olan insan kaynağı planlarımıza uygun olarak, Şirketimizi geleceğe taşıyacak, gelişim potansiyeli yüksek kişilerin, sektörel şartlara uygun, etik kurallar çerçevesinde seçer ve işe alırız.

Performans Yönetimi

Şirketimizin ana stratejilerini destekleyen iş hedeflerini, tüm çalışanlarımıza SMART prensibine uygun olarak yayılımını sağlar, geri bildirimlerle gelişimi hedefleyen adil ve etkin değerlendirmeye odaklı bir performans kültürü oluşturmayı hedefleriz.

Bireysel ve Organizasyonel Gelişim

Organizasyonel gelişimi, yüksek performans ve çalışan bağlılığını destekleyen bir iklim oluşturulmasını hedefleriz. İş Aileleri Sisteminde tanımladığımız bilgi-beceri ve yetkinlik alanlarını çalışanlarımızı bireysel hedeflerine ulaştırmada bir rehber olarak alırız.  Gelişimin öncelikle kişilerin kendi sorumlulukları olduğu yaklaşımıyla, verimlilik/optimizasyon/sosyal sorumluluk projelerini, iç mentorluk sistemini, farklı/yeni görevlendirmeleri kişisel gelişimin temel taşları olarak algılar ve uygularız.

Kariyer ve Yedekleme Yönetimi

Şirketimizin organizasyonel gelişimi ve sürekliliği için  Olmuksa Organizasyon Başarı Planı süreci içerisinde, çalışanlarımızın hem yatay hem de dikey kariyer gelişimlerini sağlayacak süreçlerimizi gözden geçir ve aksiyon planları yaparız. Organizasyonumuzdaki gelişmelere bağlı olarak yüksek potansiyelli çalışanlarımızın yönetsel pozisyonlara getirilmesi öncelikli hedefimizdir.

Ödül Yönetimi

Şirketimiz kısa ve uzun vadeli iş planları doğrultusunda ihtiyaç duyduğu tüm rol ve sorumluluklar HAY iş Aileleri Modeli içerisinde tanımlanmıştır. Sektörel farklılıkları ve şirket pazar ihtiyaçlarını göz önüne alan, etkin ve hedeflerle uyumlu, tanıma ve takdiri ön planda tutan adil bir ödül yönetimi uygulamak ve her yıl gözden geçirmek hedefimizdir.

Çalışma İlişkileri

Şirketimizde çalışanlarımızın bağlı olduğu ilgili kanun ve mevzuatların, yasal ve sözleşme gereği edinilmiş haklarının eksiksiz uygulanmasını ve takibini, çalışma barışının korunmasını sağlayacak ve yasal yükümlülükleri yerine getirecek şekilde özlük haklarının yönetilmesini sağlarız.

Çalışanlara Sağlanan Hak ve Menfaatler

Tüm çalışanlar aylık maktu ücret esasına göre çalışmakta ve yılda 4 adet brüt maaş tutarında ikramiye almaktadırlar. Tüm Operasyon Çalışanlarına iş kıyafeti, İSİG teçhizatları, kişisel koruyucu ekipman verilir. Ayrıca çalışanların; ulaşım, yemek imkanları Şirketçe sağlanır.

Olmuksan Çalışan Sayıları

31/07/2014 tarihi itibariyle Şirketimizde toplam çalışan sayısı 994 olarak gerçekleşmiştir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Bakım Elemanı, Muhasebe Uzmanı, Müşteri Temsilcisi, İnsan Kaynakları Uzmanı, İzmir, Konya, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Çorum

Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/olmuksan-international-paper-ambalaj-san-tic-a-s-is-ilanlari-c1646-p7087/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Olmuksan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.