Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Okyanus Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Okyanus Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Okyanus Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Okyanus Holding, kurulduğu günden bu yana insan haklarına riayet etmiş, ülkemiz ve insanımız adına faydalı projelere imza atmış ve desteklemiştir.

30 yılı aşkın süredir binlerce insanımıza istihdam ortamı sağlamanın ve özellikle eğitim alanında faaliyet gösteren kurumlarımız ile bir çok öğrencimizin kaliteli eğitim almasına katkı sağlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Son yıllarda farklı sektörlerde açmış olduğumuz kurumlarımız ile de kazandığımız tecrübe ve birikimlerimiz ile halktan kazandığımızı yine halkımızın faydasına olacak projeler ile değerlendirmeyi hedefliyor ve sizlerinde desteği ile farklı sektör ve sahalarda da hizmetinizde olmayı hedefliyoruz.

Okyanus Holding insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Okyanus Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Okyanus Holding Açık Pozisyonlar

 Genel Başvuru

Okyanus Holding personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Okyanus Holding gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Okyanus Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.okyanusholding.com/kariyer/is-basvurulari.html

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.