Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Odebank Türkiye Geneli Lise Mezunu Personel Alımı

Odebank Türkiye Geneli Lise Mezunu Personel Alımı

Odebank Türkiye Geneli Personel Alımı

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’nin genç ve dinamik bankalarından olan Odebank yatırımlarına devam ederken personel ihtiyaçlarıda her geçen gün artmakta. İşe alım sürecini yöneten profesyonel bir ekibi olan Odebank ihtiyaçları doğrultusunda Üniversite ve Lise Mezunu personelleride tercih etmekte. Personel alımlarına yönelik açık pozisyonların her biri için belirli şartlar vermiş olan Odeabank, bu alımlar ile ilgili olarak hem tecrübeli hem de tecrübesiz eleman aramaktadır

Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası

Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, sektör uygulamaları baz alınarak, kurum içi adil ve şeffaf bir ödüllendirme stratejisiyle kurgulanmıştır.

Yüksek performansı teşvik etme ve başarıyı ödüllendirme odaklı bir yaklaşım ilkesiyle oluşturulan Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, piyasa dinamikleri ve kurum içi adalet göz önünde bulundurularak ihtiyaçlar çerçevesinde belli aralıklarla değerlendirilir ve gerekli durumlarda revize edilir.​

İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/odea-bank-a-s-is-ilanlari-c35622-p28158/?a=2

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. TanEr özuçma dedi ki:

    Src 2 ve 4 b sinifi sürücü belgeli piskoteknik ve forklift operatörü belgeli deneyimli fofor luk için ilginiz e tşkler

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.