Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Nurol Holdinğ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Nurol Holdinğ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Nurol Holdinğ İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar  Nurol Şirketler Topluluğu merkezi Ankara’da olmak üzere yurt içi ve yurt dışında bağlı ortaklıklar, iştirakler, temsilcilik ve ortaklıklar olarak faaliyetlerine dünyanın bir çok bölgesinde devam etmektedir. Nurol, toplam 30 a yaklaşan kuruluş sayısı ve 10.000’leri aşan çalışanlarıyla inşaattan savunma sanayine, makina imalattan üretime, turizmden finansa kadar birçok sektörde yapılanmış bulunmaktadır. Bunun yanı sıra enerji, teknoloji gibi alanlarda da yeni yatırımlar planlanmakta ve özelleştirme yatırımları ile ilgili çalışmalara devam edilmektedir.

Nurol Holdinğ  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Nurol Holdinğ  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Nurol Holdinğ  Açık Pozisyonlar
• Vinç Operatörü
• Satış Uzmanı
• Genel Başvuru

Nurol Holdinğ  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Nurol Holdinğ  gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Nurol Holdinğ  İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/nurol-holding-is-ilanlari-c5245-p30128/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. mehmet köken dedi ki:

  Sizinle çalışmayı çok istiyorum beni düşünürseniz çok sevinirim

 2. Hikmet dedi ki:

  Merhaba 1989 buyana kamyon tamircisi yim motor şanzuman diferansiyel ustasıyım belgem var sizinle çalışmak istiyorum arzederim kamyon Mercedes volvo bmc hikmet yurtdışı

 3. Hikmet dedi ki:

  Merhaba 1989 buyana kamyon tamircisi yim motor şanzuman diferansiyel ustasıyım belgem var sizinle çalışmak istiyorum arzederim kamyon Mercedes volvo bmc hikmet yurtdışı olmasını arzederim

 4. Cemil dedi ki:

  Tecrübeli ağır iş makinası Boldozer Ekisvotor makina ve hidrolik ustasıyim mekanik belgeliyim ve emekliyim 22 yıl arabistanda 3 yıl Lıbyada bir yıl guecistanda ayrıca iyi derecede elektirik kanka ve oksijen kulanirim cep telefonu iskenderun Turkey sizinle çalışmak isterim ilgililere arz ederim teşekkür ederim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.