Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Nuh Çimento Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Nuh Çimento Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Nuh Çimento İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Nuh Çimento insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Nuh Çimento iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Yalın ve modern organizasyon yönetim tarzını benimsemiş olan şirketimiz; hedefimize ulaşabilecek yapıda yaratıcı, iç ve değişiklerin taşıyıcısı olabilecek nitelikteki insan kaynaklarını, tamamen objektif değerlendirme kıstasları ile seçmektedir.İnsan kaynaklarımızın ve her bir çalışanımızın eğitimi ve geliştirilmesi şirketimizde temel bir yönetici sorumluluğu olarak benimsenmiştir.Çalışanlarımızın performans planlarının değerlendirilmesi ile yatay ve dikey atamalarda fırsat eşitliği ve adaletin sağlanması temel prensibimizdir.

Tüm iş yerlerimizde çevre, iş ve işyeri güvenliği ile ilgili mevcut tüzük ve yönetmeliklerde yer alan önlemler alınmakta ve eğitimler aracılığı ile çalışanlarımız çevre ve iş güvenliği konusunda bilinçlendirilmektedir.

Şirketimizin şeffaf ve yalın organizasyon yapısı içerisinde tüm çalışanlarımız sorun istek ve önerilerini üst kademelere rahatlıkla iletmektedirler. Bu doğrultuda manyetik ortam ve baskılı materyaller (iletişim panoları) kullanılmakta, yönetim kararları ile firma içi faaliyetler gibi konularda bilgi akışı ve güncelliği sağlanmaktadır.

Ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlar ve sektördeki teknik ve idari gelişmeler takip edilerek, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ve TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ , TS ISO 9001, TS ISO ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ 50001 kalite güvence yönetim sistemi kapsamında değerlendirilerek, güncellenmektedir. Bütün gelişmeler eğitim ve bilinçlendirme programları ile çalışanlarımıza ve taşeronlarımıza duyurulmakta ve çalışanların katılımı sağlanmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Muhasebe Uzmanı, Satınalma Mühendisi, Fizik Laborantı

Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/nuh-beton-san-a-s-is-ilanlari-c47134-p38011/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.