Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Novartis Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Novartis Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Novartis İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Sağlık hizmetleri alanında bir dünya lideri olan Novartis, 180’i aşkın ülkede 133,000 çalışanı ile ilaç sektöründe faaliyet göstermektedir. Ciba ile Sandoz’un 1996 yılı sonunda birleşmesiyle doğan Novartis’in merkezi İsviçre’nin Basel kentinde bulunmaktadır. Şirketin 2014 yılı cirosu 58 milyar USD olarak gerçekleşmiştir.

Novartis yıllık ortalama 9,9 milyar USD tutarındaki araştırma geliştirme bütçesiyle, sağlık alanında dünyanın en büyük Ar Ge yatırımı yapan kuruluşlarından biridir. Novartis, yaşam kalitesini artıran ve süresini uzatan, yaşamı koruyan yenilikçi ürünleri kullanıma sunmak amacıyla sağlık alanındaki yeni teknolojilere sürekli yatırım yapmaktadır.

Genel Nitelikler:

  • Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi vb. gibi teknik düzeyde eğitim veren liselerden mezun
  • Tercihen ilaç sektöründe 3-4 yıl tecrübeli
  • Vardiyalı düzende çalışabilecek
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

İş Tanımı:

Sağlık hizmetleri alanında bir dünya lideri olan Novartis, 140’ı aşkın ülkede 133,000 çalışanı ile ilaç sektöründe faaliyet göstermektedir. Ciba ile Sandoz’un 1996 yılı sonunda birleşmesiyle doğan Novartis’in merkezi İsviçre’nin Basel kentinde bulunmaktadır. Şirketin 2013 yılı cirosu 57,9 milyar USD olarak gerçekleşmiştir.

Novartis yıllık ortalama 9,6 milyar USD tutarındaki araştırma geliştirme bütçesiyle, sağlık alanında dünyanın en büyük Ar Ge yatırımı yapan kuruluşlarından biridir. Novartis, yaşam kalitesini artıran ve süresini uzatan, yaşamı koruyan yenilikçi ürünleri kullanıma sunmak amacıyla sağlık alanındaki yeni teknolojilere sürekli yatırım yapmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Novartis’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Novartis Değer ve Davranış Kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri karşılayan adaylardır.

Ücretlendirme ve Ek Menfaatler

Ücretlendirme ve ek menfaatler politikamız temel olarak, iş değerlerlendirmeyi hedef alan performansa bağlı, yüksek performansı ödüllendiren, adil ve rekabetçi bir sisteme dayanmaktadır. Yılda bir defa Ocak ayında ücretlerimiz; performans, enflasyon ve piyasada hedeflediğimiz konumlanma doğrultusunda ayarlanır.

Ek menfaatlerimiz

Pozisyona bağlı olarak yılda 1 kez başarıya göre ödenen performans primi
Aileyi de kapsayan özel sağlık sigortası
Bireysel yaşam sigortası
Pozisyona bağlı olarak şirket aracı ve cep telefonu
Yemek ve ulaşım hizmetleri
Satış ekibi için satış primi

Novartis’te Staj

Novartis İlaç Genel Müdürlükteki departmanlar için staj dönemi, yaz dönemi olup staj başvuru zamanı, Mart-Nisan ayları arasındadır. Bu dönemde staj başvurusu yapan adaylarla Mayıs ayı içerisinde görüşmeler tamamlanır. İlgili yıl için ayrılan stajyer kontenjanı dahilinde yerleştirmeler yapılır. Olumlu ve olumsuz sonuçlanan tüm görüşmelere en geç Haziran ayı içerisinde dönülmüş olur.

Staj başvurularınız için özgeçmişinizi hr.turkey@novartis.com adresine gönderebilirsiniz.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlara alımlar yapılır.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.