Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Nisa Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Nisa Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Nisa Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Nisa Hastanesi, Bahçelievler Yenibosna’da, E-5 ve E-6 karayollarına çok yakın mesafede, havaalanına 1 km uzaklıktadır. Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilen Nisa Hastanesi, özellikle belli branşlarda İstanbul’un sayılı hastaneleri arasında yer almaktadır.

Nisa Hastanesi, akademisyenleri, doktorları, yardımcı sağlık personeli ve alanının uzmanlarından oluşan kadrosu ile hizmet vermektedir. Çeyrek yüzyıllık birikimini akademik tecrübe ile harmanlayıp ülke hizmeti sunan Nisa Hastanesi, atılımlarına devam etmektedir.

Nisa Hastanesi insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Nisa Hastanesi Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Nisa Hastanesi Açık Pozisyonlar

Diş Teknikeri
Ayniyat Görevlisi
Garson
Kadın Doğum Uzmanı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı
KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı

Nisa Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Nisa Hastanesi gibi büyük hastaneleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Nisa Hastanesi İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/nisa-hastanesi-is-ilanlari-c42835-p37741/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Nisa Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.