Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Netlog Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Netlog Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Netlog Lojistik Personel Alımı 2015

Netlog’ta tüm çalışanlarımızın gelişimlerini sistematik olarak değerlendirir ve kariyer yollarını buna göre belirleriz. Kişisel gelişim planlarının amacı; çalışanın güçlü olduğu alanları korurken şirketin çalışanın bu yönlerinden daha fazla faydalanabileceği çalışmaları planlamak, çalışanın geliştirmesi gereken alanlara yönelik planlar oluşturmak ve bu gelişim planları doğrultusunda yönetici adaylarımızı ve yüksek potansiyele sahip çalışanlarımızı belirleyip üst pozisyonlara hazırlamaktır.

Netlog insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Netlog Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Netlog Açık Pozisyonlar

Şoför/Sürücü
Forklift Operatörü
Depo Müdür Yardımcısı
Depo Personeli
Nakliye Planlama Uzmanı
Depo Şefi

Netlog personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Netlog gibi büyük firmaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Netlog İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/netlog-lojistik-hizmetleri-a-s-is-ilanlari-c7391-p32269/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.