Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Namet Gıda Personel Alımı İş İlanları

Namet Gıda Personel Alımı İş İlanları

Namet Gıda Personel Alımı İş İlanları

Kayalar grup yatırımı olan Namet Gıda kısa sürede lezzetli ve sağlıklı ürünler üreterek bir çok kişinin begenisini kazanmıştır. Namet bünyesinin personel ihtiyaçları dogrultusunda alımlar yapmaya devam ediyor. Bünyesinde çalışan yüzlerce personel bulunan Namet yeni personel alımları için ilanlar yayımladı.

Name Gıda personel alımı için yeni yayınlanan iş ilanları altta verildigi gibidir. Yayındaki ilan sayısı 5 tir ve her bir pozisyon için farklı şartlar arayan Namet uygun pozisyonlar için en uygun adaylar arasından alımları yapacaktır.

♦ Makine Mühendisi,
♦ Ar-Ge Görevlisi,
♦ Teknik Satın Alma Görevlisi,
♦ Ön Danışma Görevlisi,
♦ İdari İşlet Sorumlusu,
♦ Satış Sorumlusu,
♦ Elektrik Teknisyeni,
♦ Üretim Sorumlusu.

Namet Gıda personel alımı bu ilanlara göre yapılacak olup yeni iş ilanları verildikçe güncellenecektir. Sizde alt kısımda verilen linki kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/namet-gida-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c10722-p786/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Işık muslu dedi ki:

    Ist sultanbeylide oturuyorum is ariyorum soforluk olur depo olur e sinifi eriyetim var src var acil

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.