Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Naksan Plastik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Naksan Plastik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Naksan Plastik İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız Bir çok gurup  şirketini  bünyesinde bulunduran Naksan Plastik   büyüme ve daha fazla kişi ile çalışabilmek adına bu yılda birçok kişiyi iş imkanı sağlamaktadır . Her geçen gün büyüyen ve hedefleri olan Naksan Plastik  daha bir çok kişiyi işe alabilmek için ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına birçok kişiyi iş istihdam edecegini belirttiler. Özellikle alımlarını büyük çaplarda yapmayı planlayan Naksan Plastik  işe alım süreçleri için profesyonel bir ekip kurmuştur.

Naksan Plastik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Naksan Plastik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Naksan Plastik Açık Pozisyonlar

– İhracat Satış Uzmanı,
– İhracat Satış Sorumlusu,
– İhracat Müdürü,
– Sağlık Memuru,
– Yurtdışı Tasarım Sorumlusu,
– Mağaza Satış Temsilcisi,
– Üniversal Torna Ustası,
– Muhasebe Sorumlusu.

Naksan Plastik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Naksan Plastik gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Naksan Plastik İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/naksan-plastik-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c1746-p8187/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.