Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Muhasebe Personeli Alımı 2015

Muhasebe Personeli Alımı 2015

Muhasebe Personeli Alımı 2015

Ülkemiz’de Muhasebecilik çok geniş bir çalışma alanına sahiptir. Özellikle çeşitli ortaögretim sonrası muhasebe bölümlerinin olması ve bu alanda derslerin verilmesi, muhasebeccilige olan talebin artmasına yol açıyor. Mesleki eğitimlerin verildiği bu okullardan mezun olanlar, lisans eğitimlerine muhasebe alanında devam ediyorlar. Geleceğin adayları, lise ve lisans eğitimleri sırasında Muhasebe Stajyeri olarak görev alabiliyor, iş başında işi öğrenip, tecrübe kazanıyorlar. Deneyimli ve deneyimsiz muhasebeci arayan firmalar internet sitelerine ilan veriyor alım yapacak olan birçok kurum ve kuruluş muhasebeci alımı konusunda çok fazla sayıda ilan vermektedir

Hangi şirketlerle ve kaç personel alımı yapılacak isterseniz beraber inceleyelim. Daha sonrasında sizlere verdiğimiz link adresi ile bu ilanlar hakkında hem daha bilgi edinebilir hem de ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz

-Genel Muhasebe Elemanı,
-Serbest Muhasebeci Mali Müşavir,
-Ön Muhasebe Personeli,
-KDV Iade raporu yazan personel,
-Muhasebe ve Finans personeli,

Yukarıda belirtilen ilanların hepsi hakkında bilgi sahibi olmak  ve başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/mali-musavirlik-muhasebe-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Muhasebe Personeli Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.