Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Şubat 2017, Pazar

MSC Personel Alımı İş İlanları 2016

MSC Personel Alımı İş İlanları 2016

MSC Personel Alımı İş İlanları 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Dünyanın en büyük deniz taşımacılık şirketi olan MSC şirketi Ülkemiz’de personel alımı yapacağını duyurmuştur. Dünya genelinde bir çok çalışanı olan MSC şirketi Ülkemiz’de yatırımlarını büyütmek üzere personel alımları yapacaktır. Kariyerine İsviçre kökenli olan MSC denizcilik şirketinde devam etmek isteyenler için bu ilana başvurabilirsiniz.

MSC personel alımı iş ilanları için çok sayıda alım yapacak olan MSC firması personel alımları alanında uzman insan kaynakları ekibi tarafından yapılacaktır. İlanlara başvuruda bulunacak adaylardan özellikle Müşteri temsilcilerinin iyi derecede İngilizce bilgisi olması beklenmektedir.


MSC personel alımı iş ilanları bir çok ilan yayınlamıştır. Sizler için öne çıkan ilanları paylaşıyoruz.

♦ DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISI,
♦ OPERASYON TEMSİLCİSİ,
♦ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
♦ SATIŞ TEMSİLCİSİ,
♦ İŞ GELİŞTİRME UZMANI,
♦ FİNANSAL RAPORLAMA UZMANI,
♦ MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI.

MSC personel alımı iş ilanlarından bazıları yukarıda verildigi gibidir bu ilanlar gibi 30 adet iş ilanı bulunmaktadır. Diger pozisyon ve ilanları incelemek için alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Size uygun iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/msc-gemi-acenteligi-a-s-msc-shipping-agency-s-a-is-ilanlari-c33979-p26350/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.