Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Mondelez Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Mondelez Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Mondelez İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Türkiye çikolata , bisküvi ve şekerleme piyasasının içerisinde bulunan ve çok sayıda firması ile hizmet vermekte olan Mondelez , Türkiye’de de etkin bir rol oynamaktadır . Uluslar arası büyük bir şirket olan ve her yerde etkinliğini gösteren Mondelez , Türkiye’de Tobleron , Şıpsevdi , Olips , Falım , Kent ve Milka benzeri çok özel markaları temsil etmektedir . Çalışma alanın kapsamlı olması sebebi ile de bugün birçok kişiye ciddi iş kapısı sağlamaktadır .

Mondelez insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Mondelez Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Mondelez Açık Pozisyonlar

– Vergi Danışmanı,
– Elektrik Bakım Mühendisi,
– Geleneksel Kanal Satış Şefi,
– Yerel Zincir Satış Şefi,
– Yerel Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi

Mondelez personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Mondelez gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Mondelez İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/mondelez-international-is-ilanlari-c3611-p37523/

 

Bir önceki yazımız olan Tekzen Yapı Market Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Iş Ilanları, TEKZEN açık pozisyonlar ve TEKZEN başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.