Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Mir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Mir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Mir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

2011 senesinde inşa edilmiş olmakla beraber Mir Holding, 1987 senesinde kuruluşu gerçekleşen Dizayn Grup şirketinin farklı iş ve alanlara dönük ayrı açılımlarının değişik müessesesel şirketler ve markalar ismi ile tanımlanması ve alakalı işlerin bu farklı firmalara delege edilmesi nihayetinde meydana gelmiştir. Dizayn Grup`un temelinde Araştırma Geliştirme olmuş olduğu için bu farklılaşma doğal olarak ortaya çıkmış ve yine bu Araştırma Geliştirme temeli yönünde Mir Holding bir teknoloji firması olacak şekilde konumlandırılmıştır.

Mir Holding insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Mir Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Mir Holding Açık Pozisyonlar

ArGe Mühendisi
Kurumsal Satış Şefi
Satış ve Pazarlama Müdürü
Özel Güvenlik Personeli

Mir Holding personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Mir Holding gibi büyük holdingleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Mir Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/mir-holding-is-ilanlari?firma=22490

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Mir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.