Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Milli Eğitim Bakanlığı 47 Bin 850 Hizmetli Alımı Yapıyor

Milli Eğitim Bakanlığı 47 Bin 850 Hizmetli Alımı Yapıyor

Milli Eğitim Bakanlığı 47 Bin 850 Hizmetli Alımı Yapacağını Duyurdu

Milli Eğitim Bakanlığı 47 bin 850 hizmetli alımı yapacağını halka duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı arasında bir anlaşma yapıldı. Yapılan anlaşma ile okullara temizlik hizmetleri adına toplamda 47 bin 850 hizmetli alımı yapılacağı duyuruldu. Bir çok temizlik hizmetli işleri arayan vatandaşlarımızın sevinmesine yol açan bu haberin ayrıntıları haberimizde.

47 Bin 850 Temizlik Hizmetlisi Alımı

Protokol imza töreninde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu müjdeyi verdi. Bakan yaptığı açıklamalarda 47 bin 850 hizmetli alınacağına değindi. Sözlerine ise toplamda yaklaşık 60 bin civarı eleman alımı yapılacağını söyledi bunların 47 bin 850 kişilik kısmını ise hizmetli görevlileri ile doldurulacaktır. Geri kalan kısım ise güvenlik görevlisi alımı ile doldurulacaktır. Yaklaşık 9.000 civarı da güvelik görevlisi personel alımı gerçekleştirilecek. Bununda haberini yapacağız.

İŞKUR Aracılığı İle 47.850 Hizmetli Görevlisi Alınacak

İŞKUR aracılığı ile bu hizmetli görevli alımı olacaktır. İŞKUR sitesinden başvurular yapılabilecektir. İŞKUR bir çok iş arayan vatandaşımızı bu haberler ile sevindirdi.

Başvurmayı düşünen adaylar çalışma pozisyonları şu şekilde olacaktır;

  • Bakım ve Onarım görevlisi
  • Hizmetli Görevlisi
  • Temizlik Görevlisi
  • Meb Çevre Düzenleme Görevlisi

Gibi pozisyonlarda çalışabilirsiniz. Alım miktarı çok fazla olduğundan başvurmanızda fayda olacaktır. Eğer sizlerde hizmetli görevlisi olarak çalışabilirim diyorsanız bir an önce başvurunuz.

Toplum Yararına Program çerçevesinde yapılacak olan hizmetli alımına başvurabilmek adına ilk önce yapmanız gereken İŞKUR’a kayıt olmak. Eğer kayıtlıysanız hemen hizmetli başvurusu yapabilirsiniz. Fakat kayıtlı değilseniz 2 dakikanızı ayırarak kayıt olup sizlerde başvuruda bulunabilirsiniz. Bir çok okula temizlik hizmetlisi alınacak. Sizlerde iş arıyorsanız bu işi düşünebilirsiniz. İŞKUR’un sitesine girip kendinize yakın bir okula alım yapılıp yapılmayacağını öğrenebileceksiniz.

Başvurmak için aşağıda vereceğimiz linki adres satırınıza yazabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Bir önceki yazımız olan Bim Marketlerine Eleman Alımı 2017 başlıklı makalemizde BİM, bim iş başvurusu ve BİM Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Milli Eğitim Bakanlığı 47 Bin 850 Hizmetli Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.