Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Mey İçki Personel Alımı İş İlanları 2016

Mey İçki Personel Alımı İş İlanları 2016

Mey İçki Personel Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’de 2015 yılının hızlı büyüyen markaları arasında olan Mey içki sektörde faaliyet gösteren 10 fabrikası ile Türkiyenin en büyük kuruluşlarından biridir. Bilindik bir çok içki markasını tesislerinde üreten Mey İçki fabrikası bünyesinde Yeni Rakı, Tekirdag Rakısı, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Jose Cuervo gibi içki markalarını üreten büyük bir kuruluştur. 

Mey İçki personel alımı  2016 yılında çok sayıda olacak diyebiliriz personel alım politikasında değişiklik yapan kurum kariyer sitelerini kullanmak yerine artı kendi internet sitesi üzerinden oluşturdugu kariyer fırsatları sayfası üzerinden iş başvurularını toplamaktadır. Mey İçki toplamış olduğu cv ler arasından kendisi için en uygun adayları seçip mülakat sürecini başlatmaktadır. Peki Mey içki personel alım şartları nelerdir? Mey içki Eleman alımı ne zaman?

Mey İçki personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda yapılacağını merak edenler için ufak bir araştırma yaptık ve karşımıza alt kısımda verilen pozisyonlar çıktı sizde Mey içki bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz.

♦ Satış Geliştirme Şefi,
♦ Genel Başvuru,
♦ Bölge Satış Sorumlusu (Antalya ve çevresi),
♦ Bodrum Bölge Satış Sorumlusu,
♦ Stajyer.

Mey İçki personel alımı 2016 da bu pozisyonlarda yapılacak olup bu ilanlarla birlikte çok sayıda personelde alınması planlanmaktadır. İskurr.gen.tr olarak Mey içki gibi büyük şirketleri takip ederek güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizde Mey İçki personel alım ilanlarına başvurmak istiyorsanız alt kısımdaki bağlantıy kullanabilirsiniz.

http://www.mey.com.tr/tr-TR/insan-kaynaklari/Sayfalar/bize-katilin.aspx

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.