Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Metro Market Personel Elaman Alımı 2016

Metro Market Personel Elaman Alımı 2016

Metro Market Personel Elaman Alımı 2016

Market işletmeciliğine farklı bir yaklaşımla başlayan Toptancı marketiniz sloganı ile hizmet veren Metro Market özellikle büyük şehirler de büyüme hedefleri ile personel alımı yapacaktır. Metro Marketlerin de binlerce insan çalışmaktadır. 2016 yılı personel alımları için yayınladığı 16 adet boş pozisyon bulunmaktadır. Elbette bu ilan yeni yılın ilk ilanları arasında yer alıyor, Sizde Metro Markette çalışmak istiyorsanız ilanın detaylarını inceleyebilirsiniz..

Metro Market personel alımı 2016 yılında ilanlar sürekli güncellenmektedir. Şimdilik verilen ilan sayısı 16 adettir. Her iş ilanı için farklı iş başvuru şartları bulunmaktadır. Personel alımlarını deneyimli adaylar arasından yapacak olan Metro Market belirli aralıklarla vasıflı vasıfsız personel alımıda yapmaktadır.

Metro Market personel  alımı 2016 yılında İstanbul başta olmak üzere, büyük şehirlerimizde personel alımlarına başlayacaktır. Yeni şubelerde açmayı planlayan Metro Market ilanlarını süreklide güncel tutmaktadır. Şimdi dilerseniz verilmiş olan ilanları birlikte inceleyelim.

♦ Kasiyer,
♦ Eleman,
♦ Gıda Departman Yöneticisi,
♦ İş Güvenliği Uzmanı,
♦ Et Departman Yardımcısı,
♦ Müşteri Yöneticisi,
♦ Reyon Elemanı.

Metro Market personel  alımı 2016 yılında öne çıkmış olan bir kaç ilanı yukarıda görebilirsiniz. Başka bir çok pozisyon için personel alımı yapacak olan Metro Market başvuruları dikkatli bir şekilde inceleyerek kendi için en uygun adayları görüşmeye çağırmaktadır. Sizde Metro Market iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

http://www.kariyer.net/metro-cash-carry-is-ilanlari-c1139-p1513/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. yaşar dedi ki:

    şarkuteri ustasıyım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.