Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Metro Kargo Taşımacılık ve Lojistik Personel Alımı 2015

Metro Kargo Taşımacılık ve Lojistik Personel Alımı 2015

Metro Kargo Taşımacılık ve Lojistik Personel Alımı 2015

Metro Kargo ülkemizde ilk sıralarda tercih edilmekte olan kargo şirketlerinden birisi olmakla birlikte aynı zamanda birçok kişinin de iş olarak tercih ettiği bir şirket grubudur. Bu sebepten dolayı da bugün sizlere Metro Kargo  hakkında bilgi vereceğiz. Alımlarını en üst seviye de yapacak olan Metro Kargo firması sürekli yeni ilanlar eklemekte ve yeni ilanlar ile yeni eleman alımlarına girmektedir.

Metro Kargo Taşımacılık insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Metro Kargo Taşımacılık Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Metro Kargo Taşımacılık Açık Pozisyonlar

Santral Operatörü
Saha Satış Sorumlusu
Kurumsal Müşteri Temsilcisi
Motorlu Kurye
Depo Elemanı
Sürücü Kurye

Metro Kargo Taşımacılık personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Metro Kargo Taşımacılık gibi büyük şirketleritakip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Metro Kargo Taşımacılık  İş Başvurusu İçin:

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. şenol avcil dedi ki:

    merhabalar acaba mersin için kendi aracıyla şöför dağıtımcı alımı yapıyormusunuz acaba bilgi verirseniz sevininirim gercekten

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.