Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

MetLife Personel Alımı İş İlanları 2015

MetLife Personel Alımı İş İlanları 2015

MetLife Personel Alımı İş İlanları

MetLife Emeklilik  sadece ülkemizde ve Avrupada  faaliyet gösteren bir şirkettir. Sigorta, yıllık gelir sigortası ve çalışan yan haklarıprogramları alanında dünya genelinde yaklaşık 100 milyon müşteriye hizmet veren öncü ve global bir şirket olarakdünya çapındaki deneyimimizi yerel uzmanlığımız ile birleştirerek, müşterilerimize yaratıcı ürün yelpazesi sunmaktadır

MetLife insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için MetLife Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

MetLife Açık Pozisyonlar

FİNANSAL DANIŞMAN,
TELE SATIŞ TAKIM LİDERİ,
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
SATIŞ SONRASI YARDIM GÖREVLİSİ,
KURUMSAL PROJE SATIŞ DANIŞMANI,
FİNANSAL PLANLAMA VE ANALİZ UZMANI.

MetLife personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr MetLife gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

MetLife İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/metlife-emeklilik-ve-hayat-a-s-is-ilanlari-c2082-p11880/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.