Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Mersin Valiliği 500 Adana Valiliği 600 Bekçi Alımı Yapıyor

Mersin Valiliği 500 Adana Valiliği 600 Bekçi Alımı Yapıyor

Mersin Valiliği 500 Bekçi Alımı Adana Valiliği 600 Bekçi Alımı Yapıyor

Mersin Valiliği 500 bekçi alımı yapacağını ilan etti. Bunun ardından ise Adana Valiliği’de 600 bekçi alımı yapacağını duyurdu. Önceden de bahsettiğimiz üzere bu sıralar çok fazla bekçi alımları yapılmaktadır. Bizlerde sizlere yardımcı olabilmek için paylaşımlarda bulunuyoruz. Bekçi alımı beklemekte olan bir çok vatandaşımızın bu sıralar yüzü gülmektedir. Samsun, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya gibi bir çok ilimizde bekçi alımları gerçekleşmektedir. Yaşadığınız ile özel araştırmalar yapabilir, şehrinizde bekçi alımı yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz. Şimdi bu iki şehirde yapılması beklenilen bekçi alımı ilanlarını inceliyoruz.

Mersin Valiliği 500 Bekçi Alıyor

Mersin Valiliği yapmış olduğu ilan ile 500 bekçi alımı yapacağını ilan etti. Bu duyuru Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından paylaşılarak halka bildirilmiş oldu.

Mersin Valiliği Bekçi Alımı Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Mersin ilinde az 1 yıldır ikamet ediyor olmak
 • Bekçi görevini yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemi bulunmuyor olmak
 • En az lise veya dengi okullardan mezun olmak
 • 30 yaşından küçük olmak
 • En az 167 boy oranına sahip olmak
 • Askerliğini tamamlamış olmak
 • Beden kitle indeksi 18 ile 27 arasında olmak
 • Erkek olmak

Mersin Valiliği Bekçi Alımı Başvurusu

Mersin Valiliğinin bekçi alımı ilanları 30 Kasım tarihinde son bulacaktır. 30 Kasım tarihine kadar başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurular İlçe Emniyet Müdürlüklerine şahsen yapılacaktır. Başvuruları kabul edilenler daha sonrasında sınava tabii tutulacaklardır.

Adana Valiliği 600 Bekçi Alımı Yapıyor

Adana Valiliğinin yapmış olduğunu ilanı incelediğimizde 600 bekçi alımı yapılacağı görünmektedir. Alımlar;

 • Ceyhan’da 50
 • Çukurova’da 120
 •  Yüreğir’de 130
 • Sarıçam’da 50
 • Seyhan’da 250 kişi olarak alımlar yapılacaktır.

Adana Valiliği Bekçi Alımı İçin Aranan Şartlar

Adana Valiliğinin yapacak olduğu başvuru şartları ile yukarıda belirttiğimiz Mersin Valiliği bekçi alımı şartları ile aynıdır. Yukarıda verdiğimiz şartlara bakarak tekrar kontrol edebilirsiniz.

Adana Valiliği Bekçi Alımı İlanı Başvurusu

Adana Valiliğinin yapmış olduğu ilana başvuru için son gün 30 Kasım 2017’dir. Bu tarihe kadar İlçe Emniyet Müdürlüklerine başvurularda bulunabileceksiniz. Başvurular şahsen olmaktadır. Posta ile yapılmamaktadır.

Bu iki ilan için ilçeler adına ayrı ayrı ilanlar yapılmış durumdadır. İlanları görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bursa Valiliği Bekçi Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde 2016 2.234 bekçi alımı, bekçi alımı ve bursa valiliği bekçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Mersin Valiliği 500 Adana Valiliği 600 Bekçi Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.