Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Mercedes Benz Türkiye Personel Alımı

Mercedes Benz Türkiye Personel Alımı

Mercedes’ten yeni personel alımı

Mercedes Benz, Aksaray da bulunan Kamyon Fabrikası’için 2016 yılının sonuna kadar yeni yapacağı yatırımlarla birlikte üretimini artırmayı düşünüyor. Mercedes Benz, yeni alacağı personeller ile yüzlerce kişiyi İstanbul ve Aksaray da istihdam ederek  çalışan sayısını çoğaltmayı hedeflemektedir. 2009 yılında yaptığı Yeni yatırımlarla birlikte üretim kapasitesini artırmış olan Mercedes Benz, 2016 yılı içerisinde yeni personel alımları ile bir çok kişi için ekmek kapısı olacak diyebiliriz.

Mercedes Benz Türkiye  personel alımı 2016 yılında kaç personel alımı yapacak olduğunu incelediğimizde yayında bulunan toplam 47 pozisyon için ilan yayınlanmıştır. Sizde bu ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız detayları ve boş pozisyonları inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mercedes Benz Türkiye  personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda alım yapacak incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ Genel Başvuru,
♦ Bayi Danışmanı,
♦ Eğitim Uzmanı- Hafif Ticari Araçlar,
♦ Yerlileştirme Projesi Mühendisi,
♦ Elektrik Bakım Onarım Mühendisi,
♦ Genel Başvuru / Mavi Yaka Çalışan.

Mercedes Benz Türkiye  personel alımı 2016 yılı için almayı planladığı pozisyonlardan bir kaçı yukarıda verildiği gibidir. Elbette bu ilanlar haricinde bir çok ilanda yine kariyer sayfası üzerinden yayınlanmıştır. Başvuru yapmak isteyen adaylar alt kısımda verilmiş olan kariyer sayfası linkine bağlanarak iş başvurusu yapabilirler.

http://www.kariyer.net/mercedes-benz-turk-a-s-is-ilanlari-c1004-p44/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.