Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Mercedes Benz Personel Alımı İş İlanları 2016

Mercedes Benz Personel Alımı İş İlanları 2016

Mercedes Benz Personel Alımı İş İlanları 2016

Dünya otomobil devi Mercedes-Benz Türkiyede personel alımı yapacaktır. Personel alımları istanbuldaki kamyon fabrikası için yapılacaktır. Beyaz yaka ve Mavi yaka personel alımı yapacak olan firma Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu mezunlarına öncelik verecektir. İşçi alımları konusunda son derece hassas olan Mercedes-Benz tecrübeli personeller almaktadır.

Mercedes Benz 2016 yılında Türkiye yatırımlarını büyütecegi için personel alımlarına hız vermiştir. Alım yapılacak bir çok kadro bulunmaktadır. 25 ten fazla iş ilanı bulunan firma ilanlarından bir kaç tanesi şu şekildedir.

♦ TEST YÖNETİCİSİ,
♦ PROJE YÖNETİMİ,
♦ KIDEMLİ DANIŞMAN,
♦ TECRÜBELİ SAP DANIŞMANLARI,
♦ GENEL BAŞVURU ( İSTANBUL İLİ ).

Mercedes Benz personel alımı iş ilanları 2016 yılının ilk yarısında bu şekilde verilmiştir. Her pozisyon için farklı şartlar ve nitelikler aranmaktadır. Sizde Mercedes Benz Türk firmasında çalışmak istiyorsanız veya tüm iş ilanları incelemek için alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/mercedes-benz-turk-a-s-is-ilanlari?sayfa-boyutu=50&firma=32793

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. sevgi köseoğlu dedi ki:

    hoşdere tesislerinde çalıştım.deneyimim var.tekrar sizinle çalışmak istiyorum.

  2. harun ekiz dedi ki:

    hec deneyimim yok ehliyetim var bi de guvenilir biriyim .bukadar.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.