Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Memorial Sağlık Grubu Personel Alım İlanı 2016

Memorial Sağlık Grubu Personel Alım İlanı 2016

Memorial Personel Alım İlanı 2016

Memorial Sağlık gurubu personel ihtiyaçları doğrultusunda Genel müdürlük başta olmak üzere Hizmet veren hastanelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacaktır. Başvuruları kendi internet sitesi üzerinden yapan Memorial Sağlık Grubu  Genel başvuru başta olmak üzere çok sayıdaki pozisyon için önyazı ile birlikte cv almaya başlamıştır. Sizde Memorial Sağlık gurubu bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu ilana başvurabilirsiniz.

Memorial Sağlık gurubu personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi veremiyoruz; Ancak Memorial Sağlık gurubu personel alımları için sürekli cv toplamaktadır. Bünyesine uygun adayları işe almak için mülakat sürecine dahil etmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için İlköğretim mezunundan Üniversite mezununa kadar bir çok aday için Genel başvuru yolu ile alımlarına devam etmektedir. Kariyer sayfası üzerinden dilediğiniz departmanı seçip iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://ik.memorial.com.tr/ik/personel_basvuru_giris1.php

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.