Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Medline Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Medline Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Medline Hastanesi Hemşire Ve Saglık Teknikeri Alımı

Medline Hastanesi bünyesinde bulunan hastanelerde güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile tercih ediliyor. Medline Hastanesi hastaneleri yurt dışından bile tedavi olmak üzere gelen hastaların tercih ettiği sağlık kuruluşları arasında bulunuyor. Son teknoloji cihazları, Dünyaca ünlü konusunda uzman doktorları ile sağlık hizmetleri veren Medline Sağlık Grubu’na bünyesinde bulunan hastaneler hastalarına daha iyi hizmet vermek adına kadrosunu genişletiyor. Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden Medline İstanbul, Aydın, Tekirdağve Konya hastanelerindeki açık pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır. Medline bünyesindeki hastanelerde görevlendirilmek üzere, çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu.

Medline Hastanesi  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Medline Hastanesi  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Medline Hastanesi  Açık Pozisyonlar

Radyoloji Teknikeri,
Kurumsal Satış Temsilcisi,
Paramedik,
Pratisyen Hekim,
Radyoloji Raportörü,
KBB Kulak Burun Boğaz Uzmanı Konya,
Elektrik Teknisyeni,
Genel Cerrahi Uzmanı,

Medline Hastanesi  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Medline Hastanesi  gibi büyük özel hastaneleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Hastavuk İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/esas-holding-is-ilanlari?firma=16607

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.