Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Medipol Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Medipol Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Medipol Personel Alımı 2016

Özel hastaneler arasında isminden fazlaca bahsettiren Medipol Hastaneleri yeni açmayı planladığı hastaneler için personel alımı yapacaktır. Geçtiğimiz yıl büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını tamamlayan Medipol Hastanesi 2016 yılında yüzlerce insana iş imkanı sunacaktır. Hastanelerde görevlendirmek üzere şöför den temizlikçisine çok sayıda personel alınacaktır. Sağlık personeli alımlarında da  uzman doktor ve hemşireleri bünyesinde bulunduran Medipol Hastaneleri bir çok insan için iş imkanları sunmaya devam ediyor.

Medipol personel eleman alımı 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacak olup, Bu personeller sağlık personelinden vasıfsız personellere kadar çok sayıda bir çok pozisyonda olacaktır. Yayında olan ilanları incelediğimiz takdirde yayında olan 62 pozisyon için ilan bulunmaktadır.

Medipol personel eleman alımı  2016 yılında kaç kişi alınacak birlikte inceleyelim. Medipol hastaneleri, alt kısımda verilen pozisyonlar haricide ilanlarını kariyer portalları üzerinden vermektedir.

♦ Hemşire,
♦ Kadın Doğum Uzmanı,
♦ Uzman Hekim,
♦ Tercüman,
♦ Muhasebe Uzmanı,
♦ Acil Tıp Teknisyeni,
♦ Satın alma Uzman Yardımcısı,
♦ Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi.

Medipol personel eleman alımı  2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlar da yapılacak olup bu ilanlar detaylandırılmıştır. Her ilan çin farklı iş başvuru şartları belirlenmiştir. Medipol hastanesi sağlık sektöründe ciddi bir marka olup personel alımlarınıda da titiz bir çalışma sonrası almaktadır. Sizde medipol hastanesinde çalışmak istiyorsanız alt kısımdaki linki kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ozel-medipol-mega-hastaneler-kompleksi-is-ilanlari?firma=14909

Bir önceki yazımız olan Tekzen Yapı Market Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Iş Ilanları, TEKZEN açık pozisyonlar ve TEKZEN başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.