Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Medical Park Personel Alımı İş İlanları 2015

Medical Park Personel Alımı İş İlanları 2015

Medical Park Personel Alımı

Türkiye’nin en büyük sağlık gruplarından Medical Park’tan örnek davranış. Grup bünyesindeki 11.000 çalışanı aileleriyle beraber hiçbir fark ücreti ödemeden Medical Park’ın tüm sağlık hizmetlerinden faydalanacak. “Herkes için Sağlık” misyonuyla yola çıkan Medical Park Hastaneler Grubu’nun kurulduğu tarihten bu yana çalışanlarının ve ailelerinin sağlık güvencesi olmayı hedefliyor. Bu alanda bugüne dek pek çok projeyi hayata geçiren Medical Park, ‘Ailemize Sağlık’ paketiyle de çalışanlarına sunduğu hizmeti bir adım daha ileriye götürmeyi amaçlıyor.

Medical Park insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Medical Park Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Medical Park Açık Pozisyonlar

Donanım Destek Uzmanı,
İnsan Kaynakları Uzmanı,
Pazarlama Sorumlusu,
Kadın Doğum Servis Hemşiresi,
Temizlik Ekip Şefi,
Pazarlama Uzmanı,
Sistem Mühendisi,
Pazarlama Uzmanı.

Medical Park personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Medical Park gibi büyük özel hastaneleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Hastavuk İş Başvurusu İçin:

https://www.secretcv.com/firma/medical-park-hastaneler-grubu-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.