Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Medical Park Personel Alımı 2016

Medical Park Personel Alımı 2016

Medical Park Hastanesi Personel Alımı 2016

Özel sağlık sektörünün öncüsü olan ve Türkiye’nin bir çok şehrine özel hastaneler kuran Medical Park hastaneleri özel sağlık kuruluşları arasında en çok personel istihdamı eden sağlık kuruluşlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Medical Park sağlık kurumları 2016 yılında personel alımlarına ara vermeden devam ederek sağlık sektöründe personel istihdam etmeye devam edecektir.

Medical Park personel alımı 2016 da toplamda kaç kişiyi işe alacak bir bilgi verilmemiş ancak; yayında olan ilanları incelediğimizde yayında olan 50 adet pozisyon için ilan yayınlamıştır. Yayında olan bu ilanlara her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. İlanların sürekli olarak yenilenmesi büyüyen bir kurumun yeni açtığı hastaneler için personel ihtiyacını karşılamak içindir.

Medical Park personel alımı 2016 da alım yapılacak kadroları incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekilde verilmiştir.

♦ Temizlik Ekip Şefi,
♦ Mekanik Sistemler Müdürü,
♦ Depo Görevlisi,
♦ Muhasebe Görevlisi,
♦ Ameliyathane Hemşiresi,
♦ Hemşire,
♦ Ebe,
♦ Sorumlu Ebe.

Medical Park personel alımı 2016 yılında almayı planladığı pozisyonlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlarla birlikte yayında olan onlarca ilanda yine iş ilan sitesi tarafından detaylandırılarak verilmiştir. Sizde kariyerinize özel sağlık sektöründe devam etmek istiyorsanız Medical Park güncel iş ilanlarını alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak inceleyebilir dilerseniz iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.secretcv.com/firma/medical-park-hastaneler-grubu-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. nurcan güner dedi ki:

    Gaziantep muhasebe departmanı

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.