Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Medical Park Hastaneleri Personel Alımı 2016

Medical Park Hastaneleri Personel Alımı 2016

Medical Park Hastaneleri Personel Alımı 2016

Türkiye’de özel hastanecilik anlayışını tamamı ile değiştiren sağlık sektörünün lider kuruluşu Medical Park Hastaneleri personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye genelinde 15 ilde toplamda 22 hastane ile hizmet vermeye devam eden Medical Park Hastaneler Grubu, 3 bin 500 yatak kapasiteli hastanelerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alacaktır.

Medical Park personel alımı 2016 iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylardan belli başlı nitelikler talep edilmektedir. Her pozisyon için farklı şartlar isteyen ve şartlara uyan adaylar ile bire bir görüşmeler yapan uzman kadrosu ile Medical Park Hastaneleri en uygun adayları seçip bünyesine dahil etmektedir.

♦ Pazarlama Uzmanı,
♦Uzman Ebe,
♦Acil Servis Hemşiresi,
♦Depo Görevlisi,
♦Finans Sorumlusu,
♦Ebe,
♦Ticaret Sorumlusu,
♦Stajyer,
♦İş Zekası Uzmanı,
♦Hemşire (Çok sayıda),
♦Engelli Personel.

Medical Park personel alımı 2016 yılı ilk personel alımları yukarıda verilen pozisyonlarda olacaktır. Bu ilanların yanısıra çok sayıda ilan yayınlanmıştır. Sizde bu ilanlara başvurup Kariyerinize Medical Park Hastaneler Grubun da devam etmek istiyorsanız. Bu ilana alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

https://www.secretcv.com/firma/medical-park-hastaneler-grubu-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.