Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Makro Market Personel Alımı İş İlanları 2016

Makro Market Personel Alımı İş İlanları 2016

Makro Market Personel Alımı İş İlanları 2016

Makro Market gıda sektörünün perakende markası olarak ülkemizde hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara ve kayseri de açtığı marketlerle bünyesinde yüzlerce insana ekmek kapısı olmuştur. 2016 personel alımlarını da Ankara ve kayseri bölgesinde yapılacaktır. Vasıflı vasıfsız çok sayıda personel alımı yapacaktır. Büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açmak isteyen Makro Market için iş başvurusu yapabilirsiniz. Peki Makro Market iş başvurusu nasıl yapılır? Makro Market iş başvuru şartları nelerdir? detaylar ilanımızda.

Makro market personel alımı 2016 yılında kaç personel alınacak tam bir bilgi veremiyoruz. Yayında olan 16 açık pozisyon vardır. Makro Market, tüm pozisyonlar için farklı e alım şartları belirlemiştir. 2016 yılında ulusal bir marka olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeye devam edecek olan şirket kariyer hedefi olan adaylar ile çalışmak için yılın beliri zamanlarında personel alım ilanları yayınlamaktadır. Peki Makro Market İş Başvurusu nereden yapılır? Makro Market iş ilanları nereden yayınlanır işte detaylar..

 

Makro market personel alımı 2016 yılı için verdiği ilanlar sürekli güncel tutulmaktadır. Süresi dolan tüm ilanlar yayından kaldırılmaktadır. Peki Makro Market hangi pozisyonlarda personel alımı yapacak birlikte inceleyelim.

♦ Mağaza Yöneticileri,
♦ Kasap,
♦ Balıkçı,
♦ Pasta Ustası,
♦ Manav,
♦ Kasiyer,
♦ Elektrik Teknikeri.

Makro market personel alımı 2016  da alım yapacağı pozisyonlardan bir kaç tanesi alt kısımda verildiği gibidir. bu ilanlar haricinde çok sayıda ilanda yine kariyer portalı üzerinden yayında dır. Sizde makro marker iş ilanlarını güncel olarak internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz..

http://www.kariyer.net/makro-a-s-is-ilanlari-c5070-p29953/

Bir önceki yazımız olan Aşçı İş İlanları, Aşçı Alımı 2016 başlıklı makalemizde "Aşçı Maaşları Ne Kadar, Aşçı ve Aşçı Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.