Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Loya Mağazaları Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Loya Mağazaları Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Loya Mağazaları İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Loya Mağazaları  2006 yılında kurulan Loya iç giyim sektörünün yükselen yıldızları arasında yerini almış durumda. Çeşitli illerden 36 mağazasıyla hizmetlerini sürdüren Loya personel alımı yapmaya devam ediyor. 450’den fazla personeliyle hızla büyüyen bu firma da siz de çalışmak isterseniz haberimizin devamında yer alan Loya’nın personel alacağı pozisyonları inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ilana anında iş başvurusu yapabileceğiniz ayrıntılar aşağıdadır

Loya insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Loya Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Loya Açık Pozisyonlar

• Satış Danışmanı
• Kasiyer
• Mağaza Müdürü
• Depo Personeli
• Lojistik Personeli
• Mağaza Sayım Personeli

Loya personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Loya  gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Loya İş Başvurusu İçin:

https://www.secretcv.com/firma/loya-magazacilik-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Loya Mağazaları Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.