Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı

Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı

Pegasus Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı

Pegasus personel eleman alımı yapııyor. Pegasus bünyesinin kabin memuru ihtiyacını karşılama için En az lise mezunu kabin memuru alımı yapacaktır. Sizde Pegasus havayollarında kabin memuru olmak istiyorsanız makalemizin devamında vermiş olduğumuz bilgileri inceleyebilirsiniz.

Pegasus yapmış olduğu ilana göre Vasıflı veya vasıfsız kabin memuru için en az lise mezunu personel alıyor. Pegasus Ülkemizde Havacılık sektöründe hizmet veren ve önde gelen kuruluş firmaların’dan biridir. Pegasus bünyesinde bu pozisyonda kariyer yapmış olmak sizin için büyük bir avantajdır. Başvuruda yapmak isteyen adaylar Pegasusun aradığı şartlara uygun bir aday olması gerekmektedir. Pegasus Kabin memurluğu pozisyonu için aranan şartlar şu şekildedir;

GENEL NİTELİKLER:

– Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan adaylar,
– En az 20 yaşını doldurmuş olan adaylar ( Tecrübesiz adaylar 20 ile 30 yaşları arasında alınacaktır),
– Erkeklerde en az 1.70cm boyunda olan adaylar,
– Bayanlarda en az 1.60cm boyunda olan adaylar,
– Tecrübeli veya Tecrübesiz adaylar,
– En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olan adaylar,
– Askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecil ettirmiş olan adaylar ( erkek adaylar için ),
– İyi derecede İngilizce bilen, ikinci dil tercih sebebidir (Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Farsça),
– İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar,

BAŞVURU ADRESİ

http://www.yenibiris.com/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s/tecrubeli-tecrubesiz-kabin-memuru-is-ilani/605651

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.