Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Limak İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Limak İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Limak İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Türkiyenin en büyük Holdinglerinden birisi olan Limak 1976 senelerinde kurulmuştur. O tarihten günümüze kadar devamlı kendisini büyüten Limak personel alımı yapmaya devam etmektedir . Limak’ın faaliyetler gösterdiği sektörler başlıca, inşaat, turizm, çimento, yatırım , gıda ve havacılık sektörleridir. Çok fazla iş kolu olan şirketin devamlı eleman ihtiyacı olduğu için iş fırsatı konusunda da bir çok insana fırsatlar sunmaktadır. Çatısı altında onlarca insana istihdam sağlayan Limak gibi büyük bir firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın detaylarını inceleyip, şirkete nasıl müracaat yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Firmanın açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

  • Genel Başvuru
  • Cankurtaran
  • Kalite Kontrol Şefi
  • Teknik Ofis Şefi

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Bu temel şartları taşıyan herkes Limak Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Limak Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.limak.com.tr/insan-kaynaklari/kariyer-firsatlari

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.