Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Lidersan Personel Alımı İş İlanları 2015

Lidersan Personel Alımı İş İlanları 2015

Lidersan Personel Alımı İş İlanları 2015

Lidersan, Altunkaya Şirketler Grubu’nun nakliye ve ticaretten sonra sanayiye atılma kararı almasıyla kuruldu. Hijyenik ürünler ve gıda maddeleri alanlarında ürettiği kaliteli ve güvenilir markalarla dünya pazarlarına açıldı. Gaziantep’te bulunan fabrikasıyla şehir halkı için önemli bir istihdam yaratan Lidersan bölgenin önemli üreticileri arasında yer alırken gün geçtikçe gelişimini de sürdürüyor.

Lidersan  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Lidersan Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Lidersan Açık Pozisyonlar

• Elektrik Bakım Elemanı
 Genel Başvuru

Lidersan personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Lidersan gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Lidersan İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/altunkaya-ins-nak-gida-tic-a-s-is-ilanlari-c37588-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Lidersan Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.