Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Lescon Personel Eleman Alımı İş İlanı 2015

Lescon Personel Eleman Alımı İş İlanı 2015

Lescon Personel Eleman Alımı İş İlanı

Lescon 1980 li yıllarda kurulmuş spor giyim şirketidir. En etkin faliyet gösterdigi alan spor ayakkabı üretimidir Kurulduğu günden bu yana sektöründe sürekli büyümeyi hedefleyen Lescon, büyüme hedeflerini tutturmak için 2015 yılında uygun pozisyonlara personel işçi alımları gerçekleştirecektir. Lescon spor giyim firmasının bu personel ilanlarından yararlanmak isteyenler makalemizde ki bilgileri inceleyebilirler.

Lescon insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Lescon Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Lescon Açık Pozisyonlar

Güngören Üçyüzlü Outlet Yönetici Yardımcısı
Mall Of İstanbul AVM Mağaza Müdür Yardımcısı
Ankara Kızılay AVM Satış Danışmanı
Lescon Diyarbaır Forum AVM Kasiyer
Samsun Piazza Mağaza Yönetici Yardımcısı
Ankara Optimum Outlet AVM Satış Danışmanı

 

Lescon personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Lescon gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Lescon İş Başvurusu İçin:

https://www.secretcv.com/firma/lescon-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Lescon Personel Eleman Alımı İş İlanı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.