Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

LC Waikiki Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

LC Waikiki Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

LC Waikiki Personel Eleman Alımı

Türkiye’de sürekli yeni mağazalar açan ve  Neredeyse her AVM’de bir mağazası bulunan LC Waikiki açık pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel ve eleman alıyor. Eğer sizlerde bu büyük şirkette çalışmak isterseniz iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

LC Waikiki insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için LC Waikiki Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

– Bakım Onarım Sorumlusu,
– Güvenlik Görevlisi,
– Buyer,
– Satış Danışmanı,
– Görsel Malzeme Planlama Uzmanı,
– Çocuk Giyim Tasarımcısı,
– Bebek Giyim Tasarımcısı,
– Elektrik Teknisyeni,
– Mekanik Teknisyeni.

LC Waikiki personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.trLC Waikiki gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/lcwaikiki-is-ilanlari-c1174-p1898/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Mustafa sarı dedi ki:

    Slm ben mustafa evim esenyut ta ki depo nuza çok yakın silahlı kimliğim var özel güvenlik olarak sizde çalışmak istiyorum 05464635763

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.