Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Küçük Ölçekli az Sermayeli İş Fikirleri

Küçük Ölçekli az Sermayeli İş Fikirleri

Az Sermayeli İşler                                                                

Günümüzde birçok bireyin en fazla merak ettiği konulardan biri de küçük ölçekli iş kurma konusudur. İnternet dünyasında yer alan birçok iş fikirleri hizmetleri sunan siteler tarafından da çokça yazılan bu önemli konumuz hakkında sizlere ve merak edenlere detaylı olarak bilgiler sunacağız. Peki küçük ölçekli iş kurulabilir mi? küçük ölçekli iş kurabilmeniz için neler yapmanız gerekiyor? tüm bu soruların cevaplarını yazımızda detaylı olarak sunmaya çalışacağız.

Küçük Ölçekli İş Kurulabilir Mi? Nasıl Kurulabilir?

İlk olarak küçük ölçekli işin kurulabileceğini belirtmek isteriz. Özellikle internet dünyası üzerinden detaylı bir araştırma yaptığınızda küçük ölçekli işlerin nasıl kolayca kurulabileceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Öncelikle küçük ölçekli bir iş kurabilmeniz için belirli miktarda sermayenizin bulunması gerekmektedir. Bugün en küçük bir simitçi tezgahına bile ortak olduğunuzda ortağınızın sizlerden belirli miktarda sermaye talep ettiğini görürsünüz. Dolaysıyla bu kural hemen her büyük ve küçük ölçekli iş kollarında aynen geçerlidir. Peki küçük ölçekli bir iş kurabilmeniz için neler yapmanız gerekmektedir? dilerseniz şimdi de bu sorunun cevabını sunalım. Küçük ölçekli bir iş kurabilmeniz için şunları yapabilirsiniz;

 • Bayilik veren firmaların bayiliğini yapabilirsiniz.
 • Az sermaye ile kendi işinizi kurabilirsiniz.
 • İnternet dünyasında yer alan online mağazalara ortak olabilirsiniz.
 • Az sermaye ile orta çaplı bir e-ticaret sitesi açabilirsiniz.

Yukarıda da görüldüğü üzere internet dünyası üzerinden küçük ölçekli iş kurmanız mümkündür. Buna ek olarak küçük ölçekli iş kurma konusunda uzman desteğine ihtiyaç duyarsanız bu konuda sizlere hizmetler sunan birçok firmalar internet dünyasında yer almaktadır. Bu kaliteli firmaların internet sitelerini ziyaret ettiğiniz takdirde uzmanlar sizlere küçük ölçekli iş kurma hakkında gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır. Makalemizde son dönemlerin en fazla merak edilen konularından olan az sermayeli iş kurmak isteyenlere konusu hakkında detaylı olarak bilgiler sunduk. Bu ilgi çekici konu hakkında ayrıca dilerseniz internet dünyasında bulunan bazı kaliteli sitelerden de bilgiler alabilirsiniz. Küçük ölçekli işler hakkında da sizlere bilgi vermekte faydalar görmekteyiz. Küçük ölçekli işler her zaman daha az riskler taşımakta ve genelde daha eğlenceli olmaktadırlar. Dolaysıyla günümüzde küçük ölçekli işler yapan bireyler işlerinden son derece memnun olduklarını belirtmektedirler.

Dilerseniz iskurr.gen.tr sitemizin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/iskurr.gen.tr/ adresinden takip ederek 2016 güncel iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İsim ve mail adresinizle birlikte yapabileceğiniz işi, çalışma saatlerinizi, şehrinizi alt tarafta bulunan yorum kısmına yazarak işverenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Ek İş - Bebek Tokası Yapımı başlıklı makalemizde ek iş ilanları 2016, evde bebek tokası yapımı ve Evde Ek Gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Küçük Ölçekli az Sermayeli İş Fikirleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Berna dedi ki:

  Berna BASTAN
  İzmir / Bayraklı
  berna_bastan_89@hotmail.com ( mail adresinden ulaşabilirsiniz anında cevap verilir. )
  grup halinde çalışıyoruz istediğiniz zamanda teslim olunur. bizimle çalışacağınızdan dolayı memnun olacaksınız.
  her türlü iş yapılır. Geri Dönüş Yaparsanız Sevinirim.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.