Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kroman Çelik Personel Alımı İş Başvurusu

Kroman Çelik Personel Alımı İş Başvurusu

Kroman Çelik Personel Alımı İş Başvurusu

Kroman Çelik personel alımı yapacagını duturdu. Kroman Çelik istanbul ve kocaelinde istihdam etmek üzere personeller alacakır. her geçen gün hedef büyüten firma çalışma arkadaşları aramaktadır. Kroman Çelik Vasıflı ve deneyimli adayları işe almaktadır. İşe Alım sürecini uzman insan kaynakları departmanı yönetmektedir.

Kroman Çelik personel eleman alımı yaparken oldukça seçici davranmaktadır. Mesleginde uzman kişileri kadrosuna katan şirket Üniversiteyi yeni bitirmiş Mühendis adaylarınaca iş fırsatı vermektedir. Firma tarafından verilen güncel iş ilanları için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Kroman Çelik personel eleman alımı için yayınladıgı iş ilanlarına bakarak. Size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

♦ Elektrik-Elektronik Bakım Elemanı,
♦ Bilgi Teknolojileri-Teknik Destek Uzmanı,
♦ Bilgi İşlem Uzmanı,
♦ İklimlendirme Soğutma Teknisyeni.

Kroman Çelik personel eleman alımı yukarıda verilmiş olan açık pozisyonlarda olup, Yeni İş İlanları verildikçe sitemiz bu ilanları güncelleyecektir. dilerseniz alt kısımda verdigimiz linki kullanarak Firma hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kroman-celik-san-a-s-is-ilanlari-c9432-p34310/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.