Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Koton Personel Eleman Alımı 2016

Koton Personel Eleman Alımı 2016

Koton Personel Eleman Alımı 2016

Türkiye’nin hazır giyim sektöründe hizmet vermekte olan Koton 1988 yılından bu güne hizmet vermeye devam etmektedir. Son bir kaç yıl içerisinde şube sayısını artırıp daha fazla müşteriye hizmet vermeye çalışan, Koton büyüme hedefleri dogrultusunda açık pozisyonlara personel alımı yapılacaktır. sizde Koton iş ilanlarına başvuruda bulunmak için makalemizi sonuna kadar okumanız yeterlidir.

Kotona iş başvurusu nasıl yapılır ?, Kotonda çalışmak istiyorum, gibi sorulara cevap vermeye çalışacagız. Koton iş ilanlarını kariyer net üzerinden vermektedir. Koton Depo görevlisi, Satış danışmanı, Mağaza müdürü, Kasiyer ve şöför başta olmak üzere bir çok ilan vermiştir. Sizlerde bu ilanlara başvura bilirsiniz.

 

Koton İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/koton-is-ilanlari-c2116-p12254/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.