Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Koska Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Koska Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Koska Personel Eleman Alımı İş İlanları

Koska uzun yıllardır gıda sektöründe hizmet vermekte olup helva, pekmez gibi ürünlerin satışını gerçekleştiren Koska, 2015 yılındaki büyüme hedeflerini  sürdürebilmek için uygun iş pozisyonlarına personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde Koska’da çalışmak istiyorsanız makalemizden şirketin kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Koska insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Koska Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Koska Açık Pozisyonlar

Üretim Planlama Sorumlusu
Bölge Müdürü (Ege Bölge)
İnsan Kaynakları Müdürü

Koska personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Koska gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Koska İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/merter-helva-san-ve-tic-a-s-koska-helvacisi-is-ilanlari-c22869-p14134/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.