Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kosifler Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kosifler Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kosifler İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz Kosifler Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Kosifler Grup, otomotiv, inşaat, sigorta ve araç kiralama gibi sektörlerde faaliyetlerine devam etmektedir. Siz de bu büyük firmada bir sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. Kosifler personel alımı ilanı ayrıntıları aşağıdadır;

Kosifler insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Kosifler Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Kosifler Açık Pozisyonlar

• Mekanik Teknisyeni
• Mekanik Atölye Teknisyeni
• Kiralama ve Filo Satış Yöneticisi
• Muhasebe Uzmanı
• İnsan Kaynakları Sorumlusu
• Satış Danışmanı
Kosifler  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Kosifler gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Kosifler İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/kosifler-oto-is-ilanlari-c2306-p14344/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kosifler Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.