Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kordsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Kordsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Kordsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiyenin en güçlü yatırımcı büyük hold,nglerinden olan Sabancı Holding’in kurduğu büyük şirkelerden olan Kordsa için 2016 da personel alımı yapmaktadır. Ülkemizde ve Dünya nın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren Kordsa,Afrika, Kuzey Amerika, Brezilya, Avrupa, Ortadoğu ve Arjantin, Çin, Endonezya ve Tayland gibi bir çok ülkede etkin olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Geçen yıl Personel alımlarında yabancı dil şartı koyan Kordsa 2016 yılı için üretim personeli alımları ile bazı pozisyonlar için bu şartı kaldırmış diyebiliriz.

Kordsa personel alımı iş ilanları 2016 yılında kaç personel alımı yapacak net bir bilgi yok ama ilanda bulunan 8 pozisyon için ilan yayınlamıştır. Belirli aralıklarla personel alımları yapan Kordsa genellikle alım yaptığı personellerde deneyim ve tecrübe şartı aramaktadır. Peki Kordsa hangi pozisyonlar için iş ilanları yayınlamış dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦ Üretim İşçisi,
♦ Kimya Teknisyeni,
♦ Mekanik Bakım Teknisyeni,
♦ Purchasing Specialist,
♦ Market Development Specialist,
♦ Üretim ve Bakım Teknisyeni.

Kordsa personel alımı iş ilanları 2016 da bu ilanlarla yapılacak olup, bu ilanlar gibi birçok ilan da kariyer sayfasında verilmiştir. Bu sebepten dolayı Kordsa personel alımı iş ilanları hakkında güncel bilgi sahibi olmak isteyenler, iskurr.gen.tr sitesini  takip edebilir ve günlük olarak tüm ilanlardan ilk sizin haberiniz olabilir. Aynı zamanda yukarıda verilen ilanda detaylarını görmek ve diğer ilanlar hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kordsa-global-end-iplik-ve-kordbezi-san-a-s-is-ilanlari-c7964-p32842/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. ramazan dedi ki:

    bekliyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.