Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Kordsa Global Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kordsa Global Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kordsa Global İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Kordsa Global olarak tüm işletmelerde çalışanların memnuniyeti, sağlığı, güvenliği ve sosyalleşmesi için benzer koşullar ve imkânlar sağlanıyor. Ülke farklılıklarının gerektirdiği bazı yerel uygulamalar olmakla beraber tüm Kordsa Global çalışanlarının benzer imkânlardan faydalanmasını sağlamak önemli amaçlardandır.

Sosyal tesis, sağlık merkezi, spor alanları gibi imkânlar tüm ülkelerdeki fabrika yerleşkelerinde mevcuttur.

Çalışanların hobilerini zevkle ve kolaylıkla gerçekleştirebilmeleri için sosyal kulüp organizasyonları bulunuyor.

Şirket, çalışanları aileleri ile birlikte Kordsa Global ailesi olarak görüyor. Bu amaçla çalışanların aileleri ile bir araya gelebilecekleri Aile Günleri, yarışmalar ve gezi organizasyonları da düzenleniyor.

Staj Başvurusu

Eylül – Haziran ayları arasında (okul dönemi süresince) 3308 sayılı çıraklık ve meslek eğitimi kanunu’na göre staj yapacak olan Lise öğrencileri için staj başvuru tarihleri 02 Eylül – 08 Eylül arasındadır.
Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında yaz stajı adı altında staj yapması gereken, Lise ve Üniversite öğrencileri için staj başvuru tarihleri 01 Nisan – 30 Nisan arasındadır.

Kısaca Kordsa

Kordsa Global lastik, kompozit ve inşaat pazarlarına güçlendirme işlevli ürünleriyle hizmet veren lider kuruluştur. Ticari liderliğini teknoloji liderliği de güçlendiren İstanbul-Türkiye merkezli firma 5 kıtaya dağılmış,
8 ülkede yer alan, 10 işletmesinde yaklaşık 4000 kişilik istihdama sahiptir. Kordsa Global 2013 yılında 1.5 milyar TL satış rakamına ulaşmıştır.

Kordsa Global ve lastik sektörü
Dünyanın lider naylon 6.6 ve polyester endüstriyel iplik, kord bezi ve tek kord üreticisi Kordsa’nın başarı öyküsü 1973 yılında İzmit-Türkiye’deki kord bezi fabrikası yatırımıyla başlamıştır. Türk ekonomisinin lider kuruluşlarından Hacı Ömer Sabancı Holding’in %91,1 oranında hissedarı olduğu şirket, sürekli büyüyen global üretim yapısı ile sektörüne öncülük ederek ve değişen pazar dinamiklerine hızla adapte olarak faaliyetlerini sürdürmekte, yeni pazar arayışlarına devam etmektedir. Ar-Ge yatırımlarını güçlendiren şirket yüksek performanslı “Yeşil Ürünler” ile sektörde yenilik yaratmış ve geliştirdiği güçlendirme çözümleriyle kompozit ve inşaat sektöründe de ilgi görmeye başlamıştır.

Başvuru Kanalları: 

http://www.kordsaglobal.com/insan_kaynaklari/is_basvurusu.asp?d=

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.