Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kordsa Global İplik Fabrikası Personel Alımı 2015

Kordsa Global İplik Fabrikası Personel Alımı 2015

Kordsa Global İplik Fabrikası Personel Alımı

Kordsa Global, insan kaynağını, stratejik önceliklerini hayata geçirmede en önemli kaynak olarak görüyor ve çalışan gelişimini global stratejilerinin vazgeçilmez bir parçası olarak kabul ediyor.

Buna göre Global İK’nın politikası; Şirket planlarına ve global ihtiyaçlara uygun iş süreçleri, uygulama ve politikalar geliştirmek, her seviyede en iyi profesyonelleri yetiştirmek ve global seviyede organizasyon yedekleme planlarını yapmaktır.

Kurumsal ve kişisel gelişim hedeflerini destekleyecek bir performans yönetim sistemi yürütmek ve gerekli gelişim platformlarını yaratmak, çalışanların beklentileri ile Şirket’in ihtiyaçları doğrultusunda global seviyede farklı deneyim fırsatları yaratmak amacı ile yurtdışı görevlendirme sürecini yönetmek İK politikasını destekleyen süreçlerdir.

Kordsa Global insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Kordsa Global Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Kordsa Global Açık Pozisyonlar

• Üretim İşçisi
• Mekanik Bakım Teknisyeni
• Elektronik Bakım Teknisyeni
• Muhasebe Uzmanı
• Quality Assurance Engineer
• Purchasing Specialist

Kordsa Global personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Kordsa Global gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Kordsa Global İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/kordsa-global-end-iplik-ve-kordbezi-san-a-s-is-ilanlari-c7964-p32842/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kordsa Global İplik Fabrikası Personel Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.